שוב פעם הילדים בבית ללא תעסוקה ונגמרו לכם הרעיונות כיצד להעביר להם את הזמן? אצלנו תוכלו למצוא מגוון אטרקציות לילדים שיעבירו להם את הזמן בכיף. כיום ניתן למצוא אינספור רעיונות מעניינים של פעילויות ואטרקציות המתאימות לילדים, אך בגלל הקורונה שגרמה לכולם להישאר בבית כל כך הרבה זמן – וודאי כבר ניסיתם את כולם.

אז כעת כשמתחילים סוף סוף לחזור בהדרגה לשגרה, והכי חשוב לצאת מהבית, בואו לנסות את אחת מהאטרקציות המדליקות שהכנו מתוך אהבה, ניסיון ומקצועיות בהפעלות ילדים.

אטרקציות אתגריות

לאחר חודשיים אינטנסיביים בהם הילדים בילו מול מסכי הטלוויזיה/מחשב/טלפון הגיע הזמן שהם יחזרו להזיז קצת את הגוף, ולהוציא את כל האנרגיות הנמרצות כמו שילדים אוהבים. הדרך לעשות זאת היא לא אחרת מאשר אטרקציה אתגרית סוחפת ומלאה באדרנלין.

מכירים את משחק הריאליטי הישרדות? אנחנו החלטנו להשאיר בצד את כל הסיפורים, תככים ומזימות שהמתמודדים עושים ולהתמקד בעיקר – שהן האסטרטגיות השבטיות והתחרויות הקבוצתיות שהמשתתפים עורכים ביניהם. בדרך הזו הילדים יתנסו בחוויית ההישרדות ובהוויה הקבוצתית לצורך הצלחת המשימות.

אטרקציות ספורטיביות

אטרקציה לילדים נוספת שהיא תחרותית וסוחפת במיוחד, ותאפשר לילדים להתנסות במשחקי הספורט האהובים שהם כמובן כדורגל וכדורסל. אנו בפארטי ספורט נדאג שהילדים יחוו את האטרקציות הספורטיביות בצורה ייחודית וכיפית במיוחד, ובמקום לערוך משחק קבוצתי שגרתי המשתתפים יחוו את האטרקציה הספורטיבית בעזרת תחנות משחק תחרותיות.

כדי שהמשחק יהיה מהנה וכמה שיותר חווייתי, נחלק את הילדים לקבוצות הספורט האהובות ביותר כמו ריאל מדריד, ברצלונה, מכבי תל-אביב, מנצ’סטר יונייטד, אולימפיאקוס וכו’.

אטרקציות בלתי שגרתיות

הילדים רוצים לחוות אטרקציה מיוחדת ובלתי שגרתית שהם לא התנסו בה אף פעם? גם לכך יש לנו האטרקציה המושלמת הנקראת כדורי בועה! כדורים אלו נקראים גם באבלבול, והם כבר הצליחו לשגע את כולם באירופה וארה”ב. מדובר על אטרקציה ספורטיבית המשלבת אתגר, תחרותיות, הנאה והרבה הומור.

הילדים נכנסים אל תוך כדורים שקופים ענקיים, הנראים כמו בועות סבון, וכך הם משתתפים במשחקים קבוצתיים תחרותיים רק שהרגליים חופשיות לרוץ ולהתחמק מהתנגשות בכדורים אחרים סביבם. התוצאה היא כיפית במיוחד עם המון גלגולים מנפילות או צחוק בלתי נשלט.

אטרקציות לילדים בפארטי ספורט

אצלנו תוכלו למצוא את האטרקציה המתאימה ביותר לכל ילד או ילדה, כיוון שאנו מקפידים על התאמה אישית של כל אטרקציה על פי האופי של הילדים המשתתפים. כדי שהאטרקציה תהיה כמה שיותר מעניינת ומעצימה, כל המשחקים מתקיימים בחלוקה לקבוצות כיוון שכך הילדים יוכלו לחוות תקשורת בינאישית אחד עם השני, וכל ילד ינסה לתת מעצמו כמה שיותר לצורך הצלחת קבוצתו.

נוסף לתכנים עשירים וערכיים, אנו מספקים גם את כל הציוד והאבזור הדרוש לאטרקציה הנבחרת כמו ציוד למשחקים, מערכת הגברה למוזיקה קצבית שתרים את האווירה ומצב רוח, דגלים ותפאורה, חולצות ממותגות לכל ילד על פי קבוצתו וכמובן פרסים והפתעות שיישארו למזכרת מיוחדת.

נשמע מעניין? אז קדימה, תרימו טלפון וניפגש על המגרש! כדאי לדעת כי אנו עורכים גם ימי הולדת ספורטיביים ובלתי נשכחים, מוזמנים להשאיר פרטים כאן באתר ונשמח לחזור אליכם.

צרו אתנו קשר